Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRABZONSPOR - GALATASARAY ISTANBUL

22. 9. 2006
TRABZONSPOR - GALATASARAY ISTANBUL

Trabzonspor se letos neskutečně trápí, po změně trenéra přišla sice výhra na půdě Beşiktaşe ale následná domácí remíza s Konyasporem, jako by byla signálem návratu do "starých kolejí". Fanoušci "bouře" jsou zvyklí na jiné výsledky, ze 3 domácích zápasů jen 5 bodů je rozhodně nemůže uspokojit. V minulém zápase byl vyloučen Hüseyin Çimşir, který se tak neobjeví na hřišti v prestižním zápase proti Galatasarayi. Loni by se zdálo nemožné, aby v základní sestavě chyběl polský internacionál Szymkowiak, ale jeho aktuální forma není adekvátní. Dokonce i Marcelinho se podíval na hřiště až ve 2. poločase. Kouč Doğan to ovšem zdůvodňuje náročným programem, který klub čeká (po Galatasarayi odveta s Osasunou a o víkendu pokračování v superlize proti Ankaragücü). Enormně se na utkání těší Gökdeniz, který tvrdí, že jde o zápas, ve kterém půjde "potit krev" (netají se největší nenávistí právě ke lvům). Ersen Martin se připojil, že by rád skóroval a věří si, že je toho schopen i přes sehranou obrannou dvojici Song - Tomas.

Útočné duo mistrovského týmu Hakan Şükür - Ümit Karan je ve skvělé formě, druhý jmenovaný vstřelil jedinou branku v derby proti Beşiktaşi a ihned ji věnoval svému prvorozenému synovi. Stejné příjemné "starosti" (či radosti) čekají rodinku Şükürových. Ümit Karan vsítil svou 100. branku v nejvyšší soutěži a šlo o premiérovou trefu proti Beşiktaşi. Argentinská média se opírají do kouče Geretse, že nestaví jejich vyslance Carruscu. Naopak samotný hráč si na adresu trenéra nestěžuje, sám sebekriticky uznává, že potřebuje čas na adaptaci a až bude prospěšný klubu, tak bude rád nosit dres Galatasaraye. Týmu bude chybět Necati i Ergün Penbe, lehká zranění trápila v týdnu Ilice, Orhana Aka, Tolgu Seyhana a Hakana Şüküra, ale ti by měli být pravděpodobně připraveni na zápas v Trabzonu.

Už uběhlo dlouhých 11 let, kdy naposledy odjížděl Galatasaray domů s prázdnou, loni se musel po 6 letech spokojit "jen" s bodem. Výhra v derby by měla Galatasaray nakopnout a po 3 venkovních remízách by se mohli radovat z plného bodového zisku.

TIP: 2 (5/10)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář