Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo - belgie - fotbal

22. 9. 2006
Standard Liege X Cercle Bruggy
Lutych začal hrůzostrašně ligu a na to, že loni získal 2. místo za Anderlechtem, 2 body po 4 utkáních byly alarmující. Tým se vzpamatoval a poslední 2 ligová kola naplno bodoval. Cercle Bruggy momentálně tahají také "serii" 2 vítězství za sebou. Je jasné, že něčí vítězná serie v sobotu skončí a jak dlouhodbá větší úspěšnost domácích, tak golove festivaly z minulého roku naznačují, kdo by tu měl být pánem. U Lutychu jsou nejisté starty Igor De Camarga a Sarra - ovšem je možné, že nastoupí.Bruggám bude scházet Artz, Gurnard a Ewout Denys. Absence jen potvrzují mou domněnku a jediná věc, nad kterou váhám 1 nebo 1 v handicapu 0:1. Výběr už nechám na Vás.

Lokeren KSC X Mons
Tak Lokeren letos vypadá úplně stejně jako loni - remíz více než dost.Po úvodní výhře nad Lutychem přišla serie 3 remiz, jedna výhra a v posledním kole "povinná" prohra na hřišti Anderlechtu.Staronový nováček z Mons se drží statečně prozatím na 10.místě a soustředí na sbírání bodů zejména na domácím hřišti, na to aby začal něco brát i na hřištích soupeřů zatím nemá, zatím ze 3 utkání jediný bod.Oba týmy by měly nastoupit v plné síle. Podle daných faktů by domácí měli zvítězit, avšak pokud juknete na historii soubojů mezi těmito týmy, juknete na současnou tabulk a skore, pak je under hodně velkou jistotou.

Molenbeek X Westerlo
Souboj dvou nesmírně vyrovnaných manšaftů. molenbeek jak dobře ligu začal, tak špatně pokračuje, po 4 kolech bylo asi 10 bodů z říše snů, no po 6 kolech je z toho realita. Porážky doma od Antwerp a na hřišti Lutychu ukazují pravou tvář tohoti týmu. Domácím budou chybět Bruno a Michael Cordier. Hosté z Westerlaa pokračují v nevyrovnaných výkonech, které však po 6 kolech stačí na 3.místo. Hosté nebudou nikoho postrádat.Současná forma ale i dlouhodobá vyšší úspěšnost týmu z Westerlaa ukazují na to, že hosté by zde neměli prohrát, věřím že i sázka na under by nebyla marná - já však vynechám

Club Brugge X Germinal Antwerpen
Bruggy rozhodně chtěli být více nahoře v tabulce než je tomu v současnosti, na to že jsou považováni za jednoho z favoritů, který by měl trápit Anderlecht, tak 5. místo a 10 bodů za 6 utkání je poněkud slabé.Síla týmu spočívá zejména v domácím prostředí.Naposledy doma ale tým zklamal a s nováčkem z Mons jen remizoval 0:0, což je rozhodně ztráta.Germinal má podobnou "formu", resp. vývoj formy jako Bruggy, tzn. výhra střída prohru, v posledním utkání jen remizoval v domácím utkání s Westerloo.Nyní tedy zajíždí na horkou půdu celku z Brugg, kde u domácích je nejistý start Vermanta, Chaveze a Dufera, hosté by měli být v plném počtu. Myslím, že hrát 1 nemá smysl a zbytek je o ničem.

Lierse SK X Gent
Strašně nerad sázím na nebo proti týmům, které tahají nějakou serii. Ano, řeknete si proč ne, ale obvykle platí, že pokud si vsadím, tak serie je přerušena. V souboji posledního Lierse s 15. Gentem nepůjde o 3 body, ale o bodů 6. Lierse stále čeká na výhru, v minulém kole prohrálo na hřišti Cercle Brugg 1 : 2. U Gentu je vývoj formy takový všelijaký, oproti začátku se tým zvednul, ale forma kolísá.Historie vzájemných utkání poukazuje na to, že by to mělo být NB. Domácím budou v plném počtu, hosté stále nemůžou stabilizovat kádr a tak testují spoustu afrických fotbalistů, většina však neuspěla - to asi neprospěje morálce v týmu. Myslím, že skoro surebet je neprohra domácích. Určitě zkusím 1 DNB nebo 1X.

Mouscron X Sint Truidense
Opět taková sázka do loterie.Mouscron, usazený na 11. příčce tabulky, se utká se 16.Truidens. mouscron žije momentálně z povedeného startu do sezony, kdy za první 3 kola nasbíral 7 bodů, dále následovali 2 porážky a jediná remíza se silným Anderlechtem.Truidens na tom je o poznání hůř, konkretně o 3 body, tým má 3 body za vítězství nad Germinalem a bod za plichtu s Molenbeekem. Jenže tyhle bodové zisky jsou už dost okoralé, neboť jsou měsíc staré.Domácím bude scházet Sanchez, hostům Peeters.Podle těchto informací a snad i podle kurzové nabídky jsou favorizováni domácí, já bych vška byl opatrný, pokud namrknete na historii vzájemných utkání, tak zjistíte, že to byla vždy divočina bez ohledu na to, kdo byl papírovým favoritem. Děkuji, nechci. NB

Racing GENK X Beveren Waas
Pokořitel Sparty v předkole Ligy Mistrů před pár lety, Racink Genk, a v současnosti druhý nejlepší tým Jupiter league, který stíhá Anderlecht uvítá na svém hřišti předposlední Beveren, který má 4 body za remízu v posledním kole s Charleroi a za výhru nad Molenbeekem.Domácím budou scházet De Decker , Soetaers , Bosnjak a hostům Gervinho. Domácí by je měli sfouknout jako svíčku, ale známe to, druhý hraje se sedmnáctým a obyvkle to končí to průserem. Kurz za to nestojí, já myslím, že NB je ideální možnost.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Pressure

(AinderiBioxory, 8. 10. 2018 5:02)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-en-suisse/

What you miss to recognize apropos high-pitched blood exigency

(Abyncrassy, 28. 7. 2018 10:10)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-de-cialis-en-tunisie/